Представники Житомирщини здобули "срібло" на Чемпіонаті України з боксу » Новини Житомира

Представники Житомирщини здобули "срібло" на Чемпіонаті України з боксу

Автор: news_maker від 20-11-2017, 19:28, переглядів: 825

Срібним призером національної першості у Львові у ваговій категорії до 56-ти кілограмів став бердичівлянин Олег Чулячеєв. Говорить старший тренер збірної області Олег Сікорський:
"Він молодий, від дебютант, йому лише 19 років, у фіналі йому протистояв боксер з Хмельницького, якому на 5 років більше. Олег Чулячєєв провів гідний поєдинок, ми задоволені його виступом на Чемпіонаті. У нього є майбутнє".

Додамо, що всього у Чемпіонаті України з боксу брали участь 6 представників Житомирщини. Двоє з них - Максим Чулячєєв та Олексій Макаров – зупинилися за крок до здобуття нагород: вони програли своїм суперникам на стадії 1-4-ї фіналу. Наступний виступ боксерів Житомирщини відбудуться вдома на початку грудня на Всеукраїнському турнірі серед юніорів.

Категорія: Спорт