Депутат обласної ради став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингу » Новини Житомира

Депутат обласної ради став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Автор: news_maker від 8-12-2017, 21:42, переглядів: 1 121

З 30 листопада по 3 грудня в місті Седльце у Польщі проходив XXVII чемпіонат світу з пауерліфтингу та жиму лежачи (WPA). На цих змаганнях депутат обласної ради Микола Григорович, в арсеналі якого є вже не одна перемога на всеукраїнських та світових змаганнях, завоював срібну нагороду.

Депутат обласної ради виступав у ваговій категорії до 100 кг серед аматорів у вправі «жим лежачи», продемонструвавши усім неабияку жагу до перемоги, впевненість та майстерність.

Його тренер Віталій Філоненко в категорії 110 кг М3 АМ здобув дві срібні нагороди з жиму лежачи та станової тяги.

За результатами змагань у загальнокомандному заліку українська збірна піднялась на першу сходинку, друге та третє місця посіли господарі чемпіонату – збірна Польщі та команда американських спортсменів відповідно.

У чемпіонаті світу брали участь близько 300 спортсменів з 17 країн світу. До складу збірної України увійшли 30 спортсменів, серед яких і депутат обласної ради Микола Григорович.

Категорія: Фото / Спорт