Досягнення спортсменів області у вільній боротьбі » Новини Житомира

Досягнення спортсменів області у вільній боротьбі

Автор: news_maker від 28-11-2012, 19:20, переглядів: 1 856

Цьогоріч останніми офіційними змаганнями сезону 2012 року з вільної боротьби став Кубок України серед молоді, що відбувся протягом 20–23 листопада в м. Бровари Київської області. У змаганнях брали участь близько 300 учасників із усіх 27-ми регіонів України.

Срібним призером змагань у ваговій категорії до 84 кг став вихованець тренера Анатолія Задорожного з м. Малина Роман Красненко. А вихованка старшого тренера області Сергія Мельника Тетяна Лавренчук із с. Ужачин Новоград-Волинського району виборола бронзову нагороду у ваговій категорії до 63 кг.
Загалом, за оцінкою експертів, спортивний сезон 2012-го року є найуспішнішим в історії Житомирщини, адже саме у цьому році вихованець Малинської школи боротьби Валерій Андрійцев здобув срібну медаль на ХХХ Олімпійських іграх у Лондоні.

Категорія: Новини / Фото