Житомиряни вибороли кубок на Чемпіонат України зі спортивних танців » Новини Житомира

Житомиряни вибороли кубок на Чемпіонат України зі спортивних танців

Автор: news_maker від 16-04-2018, 12:04, переглядів: 1 098

24-25 березня в м. Луцьку відбувся Чемпіонат України зі спортивних танців “Volyn Open –2018” (юніри IV ранг), в якому взяли участь і спортсмени з Житомирської області. На змаганнях працювали судді з Ізраілю, Італії, Латвії, Болгарії, Словаччини, Польщі, Молдови, Білорусі, Росії, Грузії, України, а також, судді усіх всеукраїнських танцювальних організацій відповідних категорій. В своїх вікових категоріях і класах представники Житомирщини показали хороші результати.

Пара Піонтківський Віталій - Погоріла Катажина вибороли кубок (1 місце) у категорії серед 20 учасників, представників з 12 міст. Захарчук Богдан - Кравчук Ліна у латиноамериканській програмі здобули 5 результат серед такої ж кількості участників та міст. За крок до фіналу (7 результат) по стандартній та латиноамериканській програмі зупинилися Тетерук Олександр - Струкова Анастасія.

Категорія: Спорт