Представник Житомирщини завоював 2 медалі на Чемпіонаті України з плавання в ластах » Новини Житомира

Автор: news_maker від 18-04-2018, 11:30, переглядів: 1 023

В період з 9 по 12 квітня в басейні Броварського вищого училища фізичної культури пройшли змагання Чемпіонату України серед середньої юнацької групи (категорія «С»), Всеукраїнські змагання серед старшої («Б») та молодшої («Д») юнацьких груп та першості Федерації підводного спорту та підводної діяльності України серед дитячої групи («Е») з плавання в ластах.

Житомирщину на них представляв спортсмен Малинського Спортивного клубу «Оазис», кандидат у майстри спорту Михайло Шевченко, який виступав серед юнаків старшої вікової групи («В»). На його рахунку дві медалі: золота - в змішаному (2 юнака + 2 дівчини) естафетному плаванні 4 х 100 м в біластах та срібна - в плаванні в ластах на дистанції 800 м.

Категорія: Спорт