На минулих вихідних у Житомирі пройшов Чемпіонат України серед юніорів з гирьового спорту » Новини Житомира

Автор: news_maker від 25-04-2018, 11:10, переглядів: 1 089

У період з 19 по 22 квітня у м. Житомирі у спортивному комплексі «Динамо» пройшов Кубок України та Чемпіонат України серед юніорів з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь понад 200 учасників із 22 областей України.

У складі команди Житомирської області у змаганнях взяли участь 5 представників Житомирського району.

Серед спортсменів ЖРО ВФСТ «Колос» чемпіонами і призерами змагань стали:

- МС Колесник Євгеній – 1 місце у ваговій категорії до 78 кг серед юніорів,

- МСМК Остапчук Олексій – 1 особисте місце у командній естафеті.

Остапчук Олексій і Колесник Євгеній вибороли ліцензію на участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться з 10 по 13 травня 2018 року у м. Кечкемет, Угорщина.

Леухін Віталій вперше виконав норматив Майстра спорту України, посівши 5 місце у категорії до 73 кг.

Іваненко Роман посів 4 місце у ваговій категорії до 63 кг, поступившись бронзовому призеру усього двома очками.

Збірна команда Житомирської області у командному заліку посіла ІІІ місце.

Категорія: Спорт