Наш земляк виграв забіг на 1500 метрів присвячений пам’яті Петра Анісіма » Новини Житомира

Наш земляк виграв забіг на 1500 метрів присвячений пам’яті Петра Анісіма

Автор: news_maker від 23-05-2018, 17:03, переглядів: 890

19 травня у Вінниці проводили матчеву зустріч міст України «Сила міст – 5» та Кубку міста з бар’єрного бігу «Golden Hurdles», що були присвячені Дню Європи.

В рамках спортивного легкоатлетичного свята відбувся забіг на 1500 м, присвячений пам’яті срібного призера чемпіонату Європи Петра Анісіма, в якому взяли участь кращі легкоатлети України. Ці змагання були одним із етапів відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться у Берліні (Німеччина).

У запеклій боротьбі на фініші перемогу та головний приз у розмірі 25 000 гривень здобув наш земляк, майстер спорту міжнародного класу Станіслав Маслов (3.41,29). Другу сходинку посів Олег Каяфа (3.41,97) , третім фінішував Володимир Киц (3.43,68).

Категорія: Спорт