Команда "Полісся" 2011 р. н. виграла "Кубок Лівобережжя" » Новини Житомира

Команда "Полісся" 2011 р. н. виграла "Кубок Лівобережжя"

Автор: news_maker від 22-06-2018, 08:06, переглядів: 944

14 червня відбувся надважкий і мегаважливий поєдинок для команди СДЮСШОР “Полісся” 2011 р. н. у рамках “Кубку Лівобережжя”.

У заключному матчі турніру житомиряни зійшлися з непоступливими “Бортничами”. У цьому матчі юнаків “Полісся” влаштовувала лише перемога, адже їх конкурент в боротьбі за золоті нагороди турніру – “Обухів” свою гру виграв. Вихованці Олександра Горюхіна і Юрія Романова почали виконувати поставлене завдання всередині першого тайму, коли двічі вразили ворота суперника. Втім, юнаки “Бортничів” зуміли витиснути максимум зі своїх моментів й зрівняли рахунок.

У другому таймі нерв гри досяг свого апогею, але попри шалений тиск, юні житомиряни за 12 хвилин до фінального свистка знову вийшли вперед. Відбивши навалу суперника, а також за підтримки своїх вболівальників у складі батьків і гравців другої команди, вихованці “Полісся” остаточно переломили хід матчу й забили ще тричі – 6:2 СДЮСШОР “Полісся” у перший же сезон виграє “Кубок Лівобережжя”!

Нагадаємо, відкрита першість КДЮСШ “Восход” – “Кубок Лівобережжя” серед дітей 2011 р. н. стартувала 14 квітня у Києві і тривала протягом двох місяців. Окрім “Полісся” та “Полісся-2” участь у турнірі взяли ще 10 команд.

Категорія: Спорт