Вдруге у Житомирі відбудеться фестиваль науки «SpaceTechFest 2018»

Автор: news_maker от 27-09-2018, 21:56, Переглядів: 134

Вдруге у Житомирі відбудеться фестиваль науки «SpaceTechFest 2018»

29 вересня, житомирян та гостей міста запрошують на яскраве та емоційне свято - другий Фестиваль науки і техніки «SpaceTechFest 2018». Протягом всього дня на вас чекатимуть наукові лабораторії та пізнавальні ігри, воркшопи від провідних технологічних компаній, надихаючі лекції від успішних в технологічних галузях жінок, майстер-класи, виставки техніки та зброї, авіатренажер та цифровий планетарій.

Відбудеться подія в стінах Житомирського державного технологічного університету (м. Житомир, вул. Чуднівська, 103).

Початок – 10:00 год.

Також для усіх, хто цікавиться STEM-освітою запрошують на 11:00 год. до конференц-зали університету на підписання «Технологічного Пакту для розвитку жінок в STEM-компаніях», який ініційований STEM Коаліцією за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні у партнерстві з житомирським державним технологічним університетом і провідними компаніями міста Житомира.

Організатори фестивалю – Житомирський державний технологічний університет, музей космонавтики ім. С. П. Корольова та ГО «Асоціація музеїв космонавтики України». За підтримки Житомирської обласної державної адміністрації та партнерів.

Довідково. STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Категорія: Афіша

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.
загрузка...

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: