Житомирянин Володимир Демчук виграв бронзу чемпіонату Європи з кікбоксингу » Новини Житомира

Житомирянин Володимир Демчук виграв бронзу чемпіонату Європи з кікбоксингу

Автор: news_maker від 23-10-2018, 14:47, переглядів: 908

14-21 жовтня 2018 року у місті Братислава (Словаччина) відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

У турнірі взяли участь понад 1600 учасників з 61 країни світу. Україну на цих змаганнях представляла команда у складі 35 спортсменів, серед яких був і наш земляк Володимир Демчук. Житомирянин завоював бронзову нагороду у ваговій категорії до 69 кг в розділі кік-лайт.

Відзначимо, що на цих змаганнях cпортсмени збірної України завоювали 15 медалей: три золоті, дві срібні, десять бронзових нагород. У командному заліку наша країна увійшла до першої десятки кращих збірних.

Категорія: Спорт