Житомирянка Дар'я Самчик стала чемпіонкою світу з MMA » Новини Житомира

Житомирянка Дар'я Самчик стала чемпіонкою світу з MMA

Автор: news_maker від 18-11-2018, 21:37, переглядів: 1 084

Житомирянка Дарина Самчик стала першою в історії представницею України, яка завоювала золоту медаль чемпіонату світу з MMA. У фіналі вагової категорії до 52 кг українка перемогла представницю Швеції Ніну Бек, пише Спортивний Житомир.

Відзначимо, що українка Оксана Пашкова (до 48 кг) у впертій боротьбі програла фінал і стала срібною медалісткою. Ще одне друге місце завоював Роман Сиркін (до 62 кг).

Також бронзові медалі нашої збірної принести Катерина Добрознай (до 66 кг), Владислав Дубков (до 61,2 кг) і Баграт Адамія (до 120 кг).

Відзначимо, що перший об'єднаний чемпіонат світу IMMAF і WMMAA виявився найуспішнішим для України.

Категорія: Спорт