Житомиряни вибороли призові місця на Чемпіонаті України з карате » Новини Житомира

Житомиряни вибороли призові місця на Чемпіонаті України з карате

Автор: news_maker від 28-11-2018, 00:24, переглядів: 1 124

24-25 листопада у м. Одеса проходив Чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих. Змагання, у яких взяли участь понад 500 спортсменів з 14 областей, є першим етапом відбору до складу національної та молодіжної збірної України на 2019 рік.

Успішно на чемпіонаті виступили житомиряни, які представляли 2 клуби: «Додзе» та «Саторі». Перше місце вибороли у розділі командне ката: Бондаренко Максим, Яворський Анджей та Талько Михайло. Друге місце у загальному заліку серед чоловіків у ваговій категорії до 67 кг виборов Корягін Єгор. Третє місце у розділі ката 14-15 років посіла Нужда Дарина.

Категорія: Спорт