Житомирянки стали срібними призерками турніру з волейболу сидячи у Фінляндії » Новини Житомира

Житомирянки стали срібними призерками турніру з волейболу сидячи у Фінляндії

Автор: news_maker від 22-01-2019, 07:04, переглядів: 837

Житомирські студентки успішно взяли участь у міжнародному змаганні з волейболу сидячи "Pajulahti Games", який відбувся 19-21 січня у місті Настола, Фінляндія.

Про це повідомляє ЖРЦ "Інваспорт".

Дві спортсменки Анастасія Філон, студентка Житомирського національного агроекологічного університету та Людмила Лозко, студентка Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, у складі збірної України, стали срібними призерами турніру.

У змаганнях брали участь чотири країни: Україна, Фінляндія, Німеччина та Росія.

У попередніх матчах збірна України впевнено перемогла господарів турніру фін з рахунком 3-0 (18.01) та 3-1 (19.01), а такох збірну 3-0 (18.01) та 3-1 (19.01). А от збірній Росії в попередньому матчі поступились, однак на наступний день впевнено виграли 3-1 (20.01).
Тож у боротьбу на третій день змагань за І місце вийшли збірні України та Росії.

Збірна Росії виявилась сильнішою на цьому етапі і стала переможцем даного турніру.

Однак протягом 2019 року у підготовці до Кубку світу та чемпіонату Європи (липень Угорщина) у нашої збірної ще вдосталь часу, і досвід здобутий на даному турнірі стане у пригоді, особливо для нашої Людмили Лозко, яка в перше у складі національної збірної прийняла участь у змаганнях такого рангу.

Категорія: Спорт