Кубок Європи з дзюдо серед кадетів у Чехії виграв житомирянин Тимур Валєєв » Новини Житомира

Кубок Європи з дзюдо серед кадетів у Чехії виграв житомирянин Тимур Валєєв

Автор: news_maker від 10-04-2019, 11:51, переглядів: 1 503

Житомирянин Тимур Валєєв виграв Кубок Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років, який відбувся минулими вихідними, 06-07 квітня, в чеському Тепліце.

Тимур змагався у ваговій категорії 81 кілограм.

Він виграв груповий раунд, здолавши у вирішальному поєдинку іншого представника України - Микиту Батія, який в підсумку став бронзовим призером змагань. У півфіналі своєї вагової категорії Тимур переміг грузина Lasha MGEBRISHVILI, а у фіналі виявився сильнішим за іншого представника Грузії - Akaki JAPARIDZE.

Загалом у ваговій категорії 81 кг змагалися 50 спортсменів з різних країн світу.

Категорія: Спорт