ФК "Полісся" обіграв молодіжну команду столичного "Динамо" » Новини Житомира

ФК "Полісся" обіграв молодіжну команду столичного "Динамо"

Автор: news_maker від 15-07-2019, 23:31, переглядів: 1 888

13 липня, молодіжна команда житомирського "Полісся" провела черговий спаринг у рамках підготовки до нового сезону.

Підопічні Юрія Мороза поступилися старшим суперникам із рахунком 0:2. Команди активно увійшли у гру. Спроби створити небезпечні моменти на початку першого тайму Хондаком і Надольським не увінчалися успіхом. На 36-й хвилині поєдинку гості відкрили рахунок після удару Семчука з лінії штрафної. У другому таймі динамівці мали шанси забити гол, проте реалізувати свої моменти не вдалося. А на 74-й хвилині житомиряни забили другий гол «Динамо» - Петрик спрямував м'яч у сітку воріт після кутового.

«Динамо»: Малиш (Маханьков, 46), 2.Дмітрук (22.Скорко, 61), 19.Хондак, 14.Сирота (3.Очігава, 76), 16.Ярош (5.Вівчаренко, 61), 17. Білошевський (6.Бражко, 46), 8.Надольський, 20.Кулаковський (18.Фомін, 31; 23.Ісаєнко, 61), 7.Янаков (10.Мащенко, 46), 9.Янчак (11.Шулянський, 46 ), 15.Сухоручко;

«Полісся» (стартовий склад): Федотов, Бринько, Адаменко, Швець, Задерецький, Чернецький, Боровець, Семчук, Галенко, Немтінов, Голенко.

Категорія: Відео / Спорт