Міжнародна компанія передала для лікарень Житомирщини дезінфікуючі засоби » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Міжнародна компанія передала для лікарень Житомирщини дезінфікуючі засоби

Автор: news_maker от 1-04-2020, 12:35, Переглядів: 578

Міжнародна компанія передала для лікарень Житомирщини дезінфікуючі засоби

На Житомирщині соціально відповідальні представники бізнесу надають посильну допомогу у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Так, 200 літрів дезинфікуючого засобу Domestos та близько 200 одиниць мила Dove для потреб лікарень Житомирської області передала 30 березня міжнародна компанія «Unilever Україна».

«Дякую представникам бізнесу на Житомирщині, що долучаються до вирішення питань захисту від коронавірусу. Днями ми отримали потрібну кількість дезінфекційних засобів та засобів гігієни для лікарень від компанії «Юнілівер Україна». Закликаю всіх жителів області дотримуватися обов’язкових гігієнічних правил та санітарних норм, що допоможе зупинити розповсюдження вірусу та вберегти наших громадян від інфікування», – наголошує голова ОДА Віталій Бунечко.

У міжнародній компанії відзначають, що планують поступово покрити всі області України, адже попит на дезінфікуючі засоби у медзакладах досить високий.

«Вдячні Житомирській ОДА за можливість зробити свій внесок у боротьбу з коронавірусом та забезпечити необхідною кількістю дезінфікуючого засобу інфекційні лікарні в області. Основна діюча речовина – гіпохлорит натрію, рекомендований ВООЗ для знезараження медичних, побутових та інших приміщень з метою профілактики розповсюдження коронавірусу», – повідомив генеральний директор ТОВ «Юнілівер Україна» Василь Бовділов.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: