У Гідропарку побудують баскетбольний майданчик

Автор: admin от 20-04-2013, 19:41, Переглядів: 911

У Гідропарку побудують баскетбольний майданчик

У Житомирі прибирали Гідропарк. Суботник приурочений до Дня Довкілля, який традиційно відзначають 20 квітня. Взяли участь у цьому прибиранні представники обласної, міської влади, Молоді регіони та бажаючі мешканці міста.

Голова Житомирської обласної молодіжної ГО «Молоді регіони» Ірина Волинська проінформувала: «Якщо ми самі не станемо взірцем для когось – не буде ніякого результату. Сьогодні Молоді регіони прибирають ділянку Гідропарку для того, щоб відродити традиції гарної гри та занять спортом».

Баскетбольний майданчик планують побудувати на місці занедбаного танцювального у житомирському Гідропарку. За словами Ірини Волинської, план побудови вже розроблено. Наразі організація просить місцеву та обласну владу посприяти будівництву.

Житомирський міський голова Володимир Дебой підтримує ініціативу. Мер говорить, що Гідропарк повинен стати парком відпочинку і занять спортом. Крім побудови нового баскетбольного майданчика, міська влада планує цього року продовжити ремонти по організації вже діючого міні-футбольного поля та облаштуванню дитячого пляжу.

Підтримує ініціативу відродження та популяризації спорту серед молоді і голова облдержадміністрації Сергій Рижук. Губернатор після огляду майданчика, що упродовж багатьох років перебуває без ремонтів, пообіцяв підтримку й від обласної влади: "Якщо є такий хороший, продуманий план побудови нового баскетбольного майданчика, то ми повинні створювати можливості для його реалізації".

Категорія: Новини, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: