Японці подарували Житомирській обласній дитячій лікарні наркозно-дихальний апарат » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Японці подарували Житомирській обласній дитячій лікарні наркозно-дихальний апарат

Автор: admin от 2-11-2011, 14:35, Переглядів: 2612

1 листопада обласній дитячій лікарні члени японської делегації на чолі з представником благодійної організації пані Мацаура вручили наркозно-дихальний апарат, – повідомили Новинам Житомира в управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської облдержадміністрації.

В урочистій передачі апарату високого класу взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Гусак, голова благодійного фонду «Заложники Чорнобиля» Володимир Киричанський, головний лікар обласної дитячої лікарні Віктор Марченко.

Олександр Гусак повідомив, що співпраця з японцями триває з 1990 року. За цей час за участю благодійних організацій та посольства Японії дитячій лікарні було надано допомогу у вигляді медикаментів та медичного обладнання на загальну суму 1,3 млн. доларів. Від благодійної організації, представником якої є пані Мацаура, діти області отримали обладнання на суму 350 тис. доларів.

«Мене вражає, - сказав Олександр Гусак, - що Японія, яка нещодавно пережила велику трагедію, не звернула свої благодійні проекти, а продовжує надавати допомогу українським дітям. Тільки люди, які самі щось пережили, здатні оцінити ступінь важливості і необхідності робити добро».

Вартість наркозно-дихального апарату, який вручається для лікування житомирських дітей складає 320 тис. грн. Це обладнання надійшло дуже своєчасно, воно необхідне при проведенні операцій.

Категорія: Новини

За матеріалами:

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://www.ukr.net/. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

загрузка...