У Житомирі мерія все ж вирішила знести будинок, який був визнаний аварійним 8 років тому » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі мерія все ж вирішила знести будинок, який був визнаний аварійним 8 років тому

Автор: admin от 8-11-2011, 20:51, Переглядів: 2098

8 листопада на офіційному сайті Житомирської мерії опублікований проект рішення міськвиконкому «Про аварійному житловому будинку № 28 по вул. Старовільской в ​​м. Житомирі ».

«У зв'язку з незадовільним технічним станом житлового будинку № 28 по вул. Старовільская виконавчий комітет міської ради вирішив підтвердити рішення міськвиконкому від 14.08.2003 № 478 про визнання житлового будинку № 28 по вул. Старовільська в м.Житомирі аварійним, таким, що загрожує обвалом і не підлягає капітальному ремонту, і знести його », - сказано в проекті рішення.

Якщо виконком прийме рішення, то відділу з обліку та розподілу житлової площі міської ради доручать до 1 грудня 2011 відселити мешканців квартир № 6, № 7, № 8 цього будинку. А управління комунального господарства міськради та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради повинні будуть забезпечити до 26 грудня 2011 розбирання зазначеного житлового будинку «механічним способом без оприбуткування матеріалів через їх непридатність для подальшого використання».

Після відселення людей ЖЕК № 5 зніме з балансового обліку житловий будинок № 28 по вул. Старовільска.

Категорія: Новини

За матеріалами: Житомир Інфо

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://www.ukr.net/. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

загрузка...