1/8 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2013 року » Новини Житомира

1/8 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2013 року

Автор: news_maker від 21-10-2013, 20:06, переглядів: 5 988

1/8 фіналу розіграшу   Кубку  Житомирського району з футболу 2013 року

20 жовтня відбулись матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району з футболу. У більшості звітних матчів точилась запекла боротьба, а в деяких переможець визначався на останніх хвилинах. Так, у матчі «Олімпік» - «Чайка» до останніх хвилин рахунок був 2:1 на користь слобідської команди, а за дві хвилини до завершення спочатку глибочицькі гравці зрівняли рахунок, а на останній хвилині «Олімпік», все ж таки, вирвав перемогу. На даній стадії практично у всіх матчах перемогу святкувала вища за рангом команда, і лише у матчі «Кодня» - «Граніт» команда вищої ліги зазнала поразки.

Результати матчів 1/8 фіналу:
«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – СТАНИШІВКА 3:0 (2:0)
СІНГУРИ – КАМ’ЯНКА 0:4
«АТЛЕТ» (Гуйва) – «ПРОМІНЬ» (Левків) 2:0 (2:0)
«МЕТЕОР» (Василівка) – ТЕТЕРІВКА 1:0 (0:0)
«ПРОФІЛЬТЕХ» (Іванівка) – «КОЛОС» (Ліщин) 2:1
КОДНЯ – «ГРАНІТ» (Давидівка) 1:2 (0:1)
«КРИСТАЛ» (Озерне) – САДКИ 0:1
«ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) – «ЧАЙКА» (Глибочиця) 3:2

В ¼ фіналу зустрінуться «Танкіст» - «Олімпік», «Профільтех» - «Метеор», «Садки» - «Кам’янка» та «Атлет» - «Граніт».
Докладнішу інформацію про розіграш Кубку Житомирського району дивіться на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua

Категорія: Новини / Спорт