На перехресті вулиць Щорса та Котовського зранку відбулось лобове зіткнення автомобіля Рено та трамваю » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На перехресті вулиць Щорса та Котовського зранку відбулось лобове зіткнення автомобіля Рено та трамваю

Автор: news_maker от 10-11-2011, 19:47, Переглядів: 2006

 

На перехресті вулиць Щорса та Котовського зранку відбулось лобове зіткнення автомобіля Рено та трамваю

Поспішливість одного з водіїв коштувала громаді численних запізнень, адже громадський транспорт зупинився, а водії інших транспортних засобів простоювали у заторах. О пів на дев’яту люди запізнюються на роботу. На розі вулиць Щорса і Косовського зіткнення автомобіля і трамвая. Причиною ймовірно стало маневрування. А від того потерпіли тисячі житомирян.
Оперативна група ДАЇ: «На даний час зіткнення стало між трамваєм і автомобілем «Рено-Кенго», які обставини пригоди поки не відомо. Працюємо.»
Журналіст : Жертви є?
Відповідь: Без потерпілих.
На ту годину повністю зупинився рух тролейбусів 4, 6, 12 маршрутів та трамвая. Автомобілі простоювали у заторах. Усі поспішали, в розмовах відчувалось роздратування.
Світлана – житомирянка: «Транспорту громадського немає, то взагалі катастрофа. Добратися без нього не можливо. Бачите, мені на 9 годину, я уже запізнилась»
Микола – житомирянин: «Опаздують усі на роботи. Люди кругом ж не знають, що тролейбуси не ходять»
Руслан Галіцький – начальник відділу організації безпеки руху Житомирського ТТУ: «Рено, він вискочив на червоне світло і свідки є. Трамвай рушив на зелене. Тут бачите обесточені у частки стоять. Рено виїхав на перехрестя і получається ударив у лобову частину трамвая. І пасажирів не перевозимо, люди ж на роботу запізнюються і зза таких випадків. Добре ГАЇ приїжджає бистро, то швидко розбираємося."
Леонід Миколайович – представник страхової компанії «Провідна»: « Водії авто і трамвая на медично-судовому обстеженні. Висновки будуть зроблені».
У цьому випадку обійшлось без людських жертв. Маленька поспішливість вартувала чималими втратами: і моральними, і матеріальними.
Віримо - висновки зробили усі.

 

Категорія: Новини

За матеріалами: ТРК Житомир

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://www.ukr.net/. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

загрузка...