Більярд: вдале завершення спортивного сезону » Новини Житомира

Більярд: вдале завершення спортивного сезону

Автор: news_maker від 10-12-2013, 19:23, переглядів: 1 610

Цілий ряд офіційних стартів з більярдного спорту відбулися у грудні цього року і майже на усіх житомиряни – серед фаворитів.
5-8 грудня в Хмільницькому проходив чемпіонат України «Вільна піраміда», в якому взяли участь близько 100 спортсменів з 15 регіонів України. Житомирянин Олександр Дюков здобув сібну нагороду серед юніорів, а Юрій Смирнов – «бронзу» серед юнаків. Тренер житомирських спортсменів – Петро Коваленко.
6-8 грудня у Києві відбулися Всеукраїнські ігри ветеранів з більярдного спорту, де першу місце у командній першості здобула наша збірна у складі Сергія Самборського, Миколи Єгорова, Сергія Богінського та Віктора Сіранчука. Крім того, Сергій Самборський здобув перемогу і у особистому заліку.
9 грудня в Хмільницькому відбувся абсолютний чемпіонат з більярдного спорту, де чемпіоном став житомирянин Юрій Смірнов.

Категорія: Новини / Спорт