У Житомирі вже в липні розпочнеться впровадження проекту GIZ «Енергоефективність у громадах»

Автор: news_maker от 29-04-2014, 11:54, Переглядів: 973

У Житомирі вже в липні розпочнеться впровадження проекту GIZ «Енергоефективність у громадах»

Перший заступник міського голови зустрівся з делегацією проекту GIZ «Енергоефективність у громадах». Метою зустрічі було узгодження дій учасників меморандуму (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Житомирська міська рада) щодо проведення енергоефективної модернізації в трьох дитячих садочках № 43, 63 та 70.

«В ході візиту сторони обговорили безліч важливих питань», - зазначає Фріц Хонерляйн(FtitzHohnerlein), архітектор, консультант проекту GIZ«Енергоефективність у громадах». – «Німецька сторона надає технічну допомогу, а саме: у проведенні тендеру і підготовці проектно-кошторисної документації».

Для реалізації планів, представники німецької сторони працюють з проектним інститутом і з управлінням капітального будівництва міста.

«Ми зробили важливий крок до здійснення проекту. Розпочати технічні роботи готові практично з середини липня. Якщо все піде за планом, то до кінця року ми цей проект завершимо», - констатує пан Фріц Хонерляйн.

Загалом, компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що виконує проект «Енергоефективність у громадах» та міська влада мають на меті в ході співробітництва і взаємної зацікавленості сприяти ефективному використанню енергії не лише в Житомирі, але і у громадах об’єднання міст Новоград-Волинський, Бердичів, Коростень, шляхом впровадження системи муніципального енергоменеджменту. Лідером даного об’єднання – є Житомир, фінансується проект Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).

Крім передбачених заходів з енергоефективності у трьох дитячих садочках у відповідності до європейських будівельних стандартів, ще однією метою проекту є вдосконалення та приведення процесів, що застосовуються міською адміністрацією, у відповідність до європейських тендерних процедур та стандартів енергоефективності.

«Впровадження проекту суттєво економить бюджетні кошти. Співпраця з НЕФКО для нас важлива, це і досвід, і практичне впровадження нових стандартів енергозбереження» - розповідає лідер консорціуму від міської влади, перший заступник міського голови Сергій Сухомлин . «Завдяки таким проектам ми впроваджуємо систему енергоудиту в місті, який буде реалізовано на всіх комунальних підприємствах Житомира. Ми зможемо в реальному часі отримувати інформацію про енерговитрати. В минулому році комплекс заходів по енергозбереженню допоміг зекономити 400 тис.грн. міського бюджету» - констатує Сергій Сухомлин.
У Житомирі вже в липні розпочнеться впровадження проекту GIZ «Енергоефективність у громадах»
У Житомирі вже в липні розпочнеться впровадження проекту GIZ «Енергоефективність у громадах»

Категорія: Новини


Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.
загрузка...

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: