6 нагород здобули представниці Житомирщини на Чемпіонаті України з вільної боротьби » Новини Житомира

Автор: news_maker від 10-07-2014, 14:49, переглядів: 1 424

На змаганнях у Броварах бронзовими призерками національної першості у своїх вагових категоріях стали вихованки тренера Сергія Мельника – Тетяна Лавринчук, Юлія Лісовська та Ольга Прохор з Новоград-Волинського району. На третю сходинку п'єдесталу пошани також піднялися Вікторія Дідківська та Катерина Машкевич з Малинського району. Їх тренує Олександр Ткачук. І ще одну бронзову нагороду до скарбнички збірної області поклала Світлана Рижикова - вихованка тренера Юрія Мірзабекяна з міста Новоград-Волинський. Всього участь у Чемпіонаті України з вільної боротьби взяли 300 спортсменів з 26 регіонів.

Категорія: Новини