Для старшокласників та студентів Житомира розпочалося навчання в "Школі місцевого самоврядування"

Автор: news_maker от 21-10-2015, 22:50, Переглядів: 779


Всі вони стали слухачами чергової сесії цього навчального проекту, який діє в Житомирі вже впродовж 15 років. Організатори "Школи", міське молодіжне громадське об’єднання "ХХІ Платформа" та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськради, в такий спосіб спонукають молодь бути активною в громадському житті міста, а також розбиратися в питаннях місцевого самоврядування та в роботі підрозділів міської ради: "Школа місцевого самоврядування" не ставить за мету підготовити якийсь кадровий резерв. "Школа" розширює бачення її слухачів, дає їм нові знання і в якісь мірі може зорієнтувати на вибір подальшого роду занять. Тому що випускники школи місцевого самоврядування хтось пішов у бізнес, хтось займається громадською роботою, а хтось працює в органах місцевого самоврядування на різних рівнях". – звернувся до молоді заступник міського голови Олександр Бочковський.

Випускниця першої "Школи" Жанна Соловйова нині – керівник молодіжної громадської організації "Сучасний формат" та Фонду громади Житомира. Зі свого досвіду вона зорієнтувала новачків на засвоєння різнобічної інформації: "Що може дати "Школа місцевого самоврядування" вам – це, по-перше, комунікації, нові знайомства, по-друге, це розуміння того, що відбувається в місті, як утворюється та використовується міський бюджет, по-третє, можна краще вивчити історію Житомира. Це також зустріч з унікальними людьми".

Проводити заняття зі слухачами "Школи місцевого самоврядування" будуть представники різних департаментів та управлінь, громадські діячі Житомира. Попереду – 2 місяці навчання, після чого випускникам, які пройшли весь курс, вручать відповідні Сертифікати. Всього за 15 років такий документ отримали 2 тисячі 57 випускників. Традиційно після завершення кожного курсу "Школи місцевого самоврядування" за кошти міської ради для випускників організовують поїздку до ВРУ.Категорія: Новини, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: