Благодійна організація «Чотири лапи» простерилізувала близько 4 тис собак у Житомирі

Автор: news_maker от 3-12-2015, 10:31, Переглядів: 636

Благодійна організація «Чотири лапи» простерилізувала близько 4 тис собак у Житомирі

У Житомирі представники міжнародної благодійної організації «Чотири лапи» за чотири етапи проекту простерилізували близько 4 тис. бездомних собак, що є четвертою частиною від загальної кількості їх у Житомирі. За останній етап в місті стерилізовано 360 тварин.

Про це розповіли представники організації "Чотири лапи" під час підсумкової прес-конференції, що відбулася 2 грудня в Житомирській міській раді. Під час зустрічі було обговорено підсумки четвертого етапу співробітництва між благочинниками та Житомиром. Окрім стерилізації тварин та вакцинації їх від сказу, члени благодійної організації проводили в школі уроки доброти, аби прищепити дітям любов до братів наших менших.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, завдяки фонду "Чотири лапи" змінилася філософія проекту по створенню притулку для собак. На сьогодні ведуться роботи по створенню Центру захисту тварин.

"Це має бути місце, куди зможуть приходити батьки з дітьми та спілкуватися з тваринами і , за можливості , забирати їх до себе додому. Тому там має бути створена відповідна зона та дитячі майданчики", - сказав міський голова.

Олег Корх, один із засновників нового центру захисту тварин, розповів про досвід своєї роботи в Миколаєві, де такий заклад для тварин існує вже декілька років.

Міська рада Житомира вже виділила на будівництво центру 1 млн 300 грн. Та Сергій Сухомлин переконаний, що в майбутньому заклад функціонуватиме за рахунок благодійних внесків.

Члени ж організації "Чотири лапи" впевнені, що такий центр стане рентабельним за рахунок приватних ветеринарських послуг, грумінгу та готелю для тварин.

Дякуючи представникам фонду за пророблену роботу, міський голова зазначив: "Житомир отримав велику увагу від фонду. Для нашого міста це не тільки колосальна економія бюджету, а й приклад правильного ставлення до тварин. Ми не тільки вирішуємо проблему с бездомними собаками, а й виховуємо наших дітей та всіх жителів міста на прикладах гуманного ставлення до братів наших менших".

Категорія: Новини, Фото


Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: