Керівник області передав районам 10 автобусів

Автор: news_maker от 18-12-2015, 19:55, Переглядів: 838

Керівник області передав районам 10 автобусів

18 грудня, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський передав представникам управлінь освіти райдержадміністрацій ключі від 10 шкільних автобусів. Нові автобуси сьогодні отримали Баранівський, Бердичівський, Ємільчинський, Любарський, Народицький, Новоград-Волинський, Овруцький, Радомишльський, Червоноармійський, Черняхівський райони.

«За кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні із місцевими бюджетами області, а це відповідно 90% і 10%, ми закупили 20 автобусів. Половина з них вже прибули, ще десять ми очікуємо до кінця наступного тижня. Крім цього, до кінця 2015 року можливе фінансування з ДФРР ще 4 автобусів для перевезення школярів у районах, які найбільше цього потребують – Володарськ-Волинському, Новоград-Волинському, Коростенському і Червоноармійському районах», – повідомив Сергій Машковський.

Шкільні автобуси марки ЕТАЛОН А0811ш придбано у Чернігівського автозаводу. Загальна пасажиромісткість одного – 27 місць, 24 сидінь для школярів, 3 для супроводжуючих осіб. Машини обладнано у відповідності до вимог, які висуваються для шкільних автобусів.

Керівник облдержадміністрації наголосив: « 24 автобуси – це вагомий вклад у вирішення питання підвозу учнів та педагогів до навчальних закладів. Проте на досягнутому ми не зупиняємось. В наступному році плануємо активно залучати інвестиційні кошти для транспортних потреб шкіл».

Новий шкільний транспорт перевозитиме 488 учнів та 41 педагогічного працівника з 46 сіл області.

Керівник області передав районам 10 автобусів
Керівник області передав районам 10 автобусів
Керівник області передав районам 10 автобусів

Категорія: Новини, Фото


Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: