Двоє житомирських легкоатлетів стали чемпіонами України » Новини Житомира

Двоє житомирських легкоатлетів стали чемпіонами України

Автор: news_maker від 21-06-2016, 15:50, переглядів: 1 234

Представники Житомирщини Марія Шаталова та Роман Ярко виграли Чемпіонат України з легкої атлетики. Він впродовж трьох днів проходив у Луцьку. Марія Шаталова фінішувала першою у бігу з перешкодами на дистанції 3 тисячі метрів, а Роман Ярко здобув золото національної першості у бігу на дистанції 800 метрів.

Там же у Луцьку срібло Чемпіонату у стрибках у висоту виборов і вихованець всесвітньо відомої бердичівською школи імені Віталія Лонського Олександр Баранников. Медаль також ґатунку у бігу на 400 метрів в активі і Юлії Олішевської. Бронзовим призером на Чемпіонаті у Луцьку на дистанції три тисячі метрів з перешкодами став і наш земляк Василь Коваль.

У загальнокомандному заліку Житомирщина посіла високу 6 сходинку серед 25 команд учасниць Чемпіонату України з легкої атлетики.

Категорія: Новини