У Житомирському районі перекрили рух транспорту на автодорозі Київ - Чоп

Автор: news_maker от 22-06-2016, 17:08, Переглядів: 873

У Житомирському районі перекрили рух транспорту на автодорозі Київ - Чоп

У Житомирському районі люди частково обмежували рух транспорту на 127 км автодороги Київ–Чоп і рухалися пішохідним переходом. Загалом акція тривала близько 20 хвилин. На місці події поліцейські роз’яснили недоцільність таких методів та закликали не чинити протиправних дій.
Причиною акції стало привернення уваги до нагальних питань розподілу уповноваженими державними органами земельних ділянок на Житомирщині. Участь у заході взяли близько 30 осіб.
З 10.40 год. люди частково обмежили рух на автодорозі Київ – Чоп і рухалися пішохідним переходом.

Поліцейські провели з учасниками акції роз’яснювальну роботу і наголосили на відповідальності за вчинення подібних протиправних дій.
На місці події начальник Головного управління Національної поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко у спілкуванні з учасниками акції застеріг від порушення закону і наголосив на тому, що у подібний спосіб нагальні питання не знайдуть свого правового вирішення.

– Проблема розподілу земель на Житомирщині має розглядатися на вищому рівні, - прокоментував начальник ГУНП Житомирщини. – Про ситуацію буде зроблено відповідну доповідь керівництву Національної поліції для ініціювання прийняття рішень, які мають врегулювати зазначені питання.

Станом на 11.00 год. акція закінчена. Рух транспорту повністю відновлено. Деталі у сюжеті:У Житомирському районі перекрили рух транспорту на автодорозі Київ - Чоп
У Житомирському районі перекрили рух транспорту на автодорозі Київ - Чоп

Категорія: Новини, Відео


Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.
загрузка...

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: