МФК "Житомир" на виїзді поступився команді з Харківщини » Новини Житомира

МФК "Житомир" на виїзді поступився команді з Харківщини

Автор: news_maker від 12-09-2016, 13:02, переглядів: 1 080

У матчі 5 туру аматорського чемпіонату України з футболу, який відбувся цієї суботи, МФК "Житомир" на виїзді поступився ФК "Квадро" з містечка Первомайське, що на Харківщині. Гра ще до початку обіцяла бути складною для житомирян, адже її пропускали два ключових гравці - Дмитро Шевчук та травмований капітан Максим Зайнчковський, якого заміняв Сергій Слюсар. Перший тайм для житомирян видався нервовим. На 40 хвилині первомайці успішно реалізували пенальті. Другий тайм житомиряни розпочали із активних спроб відігратися і навіть провели декілька небезпечних атак. Але ворота господарів лишалися недоторканими. Натомість первомайці змогли забити вдруге. І хоча з другим голом ситуація була спірною, судді порушення правил не зафіксували. Тож, матч завершився перемогою ФК "Квадро" – 2:0.

Категорія: Новини