Студент агроуніверситету виборов "золото" на юнацькому Чемпіонаті України з двоборства » Новини Житомира

Автор: news_maker від 10-04-2017, 15:33, переглядів: 919

Змагання проходили наприкінці минулого тижня в Хмельницькому. У поштовху двох гир по 32кг. Євгеній зробив 102 підйоми за 10 хв., а у вправі "ривок" – 132 підйоми за ті ж таки 10 хв., інформує прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету.

В грудні минулого року Євгеній Колесник виборов "бронзу" на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам'яті Ю. О. Резнікова, а вже у березні цього року став лідером чемпіонату Житомира з гирьового спорту у своїй ваговій категорії. Виконав норматив "Майстра спорту України", має більше чотирьох десятків медалей, відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

На сьогодні найбільше досягнення молодого спортсмена, якого готують тренери Василь Пронтенко і Павло Ткаченко, – "срібло" чемпіонату Європи з гирьового спорту, який проходив минулого року у Польщі.

Категорія: Новини