Влада Житомира хоче змусити через суд прибрати пірс та паркан біля річки у парку » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Влада Житомира хоче змусити через суд прибрати пірс та паркан біля річки у парку

Автор: news_maker от 13-06-2017, 19:48, Переглядів: 160

Влада Житомира хоче змусити через суд прибрати пірс та паркан біля річки у парку

Житомирська міська рада має намір подати позов до суду до Володимира Недільського про знесення пірсу та паркану на землях водного фонду в парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна.

Нагадаємо, що 6 червня цього року відбулося засідання Корольовського районного суду Житомира у справі за позовом Житомирської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Житомирської міської ради, Державної екологічної інспекції у Житомирській області до Недільського Володимира Володимировича про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки водного фонду та приведення її у попередній стан.

У ході судового засідання представником місцевої прокуратури, а також представником Державної екологічної інспекції у Житомирській області було повідомлено суд про те, що Володимиром Недільським усунуті всі порушення земельного законодавства, а тому позов пред’явлений безпідставно. З цих підстав прокурор просив суд залишити заявлений позов до Володимира Недільського без розгляду.

Проте як виявилося жодних порушень Недільський Володимир Володимирович не усунув

Саме тому міська рада буде звертатись до суду із позовом, аби домогтись знесення пірсу та паркану на землях водного фонду в парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна.

Категорія: Новини

За матеріалами:

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://www.ukr.net/. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

загрузка...