Ситуаційний центр поліції оброблятиме інформацію майже з 250 камер

Автор: news_maker от 20-06-2017, 19:47, Переглядів: 432

Ситуаційний центр поліції оброблятиме інформацію майже з 250 камер

Це допоможе зробити роботу поліції більш оперативною і ефективною. Про це сьогодні, 20 червня, повідомив заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич під час презентації роботи Центру.
До основних завдань новоствореного Центру ввійшли відстеження оперативної ситуації у регіоні у реальному часі й організація реагування на її зміни у разі необхідності. Також працівники СЦ забезпечуватимуть збір та обробку інформації з районів, підготовку оперативних і достовірних відомостей про події і багато іншого.

За словами заступника Голови Національної поліції Олександра Фацевича, саме оперативність в роботі є головною перевагою Центру.

«Це потужний крок уперед, що дозволяє удосконалити координацію дій поліції. Бачити все, що відбувається у реальному часі, і швидко реагувати нас ситуацію», – підкреслив Олександр Фацевич.
Ситуаційний центр координує роботу нарядів, що забезпечують публічний правопорядок. Через це працівники центру можуть, окрім найближчих до місця події поліцейських патрулів, одночасно направляти й інші екстрені служби: від медиків до експертів-вибухотехніків.

Начальник Головного управління поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко зазначив, що зображення з 248 камер в області виведені до Центру.
«Це багато, але цього не достатньо. Ми будемо вдосконалюватися», – сказав керівник поліції Житомирщини.
Присутнім на презентації продемонстрували, як оператор Ситуаційного центру приймає повідомлення про події, формує інформаційні картки, встановлює обставини події та визначає її первинну кваліфікацію. Крім того, поліцейський, в разі потреби, допомагає заявнику зорієнтуватись на місцевості та надає відомості інформативного характеру.

Запроваджені ініціативи в роботі дозволяють скорочувати час реагування на виклики та оперативно висилати наряди правоохоронців на місце пригоди.Ситуаційний центр поліції оброблятиме інформацію майже з 250 камер
Ситуаційний центр поліції оброблятиме інформацію майже з 250 камер
Ситуаційний центр поліції оброблятиме інформацію майже з 250 камер

Категорія: Новини, Відео, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: