1/4 фіналу Кубку Житомирського району з футболу 2012 року » Новини Житомира

1/4 фіналу Кубку Житомирського району з футболу 2012 року

Автор: news_maker від 15-10-2012, 20:41, переглядів: 1 693

14 жовтня відбулись матчі ¼ фіналу розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2012 року. Найцікавіщими виявились протистояння між Садками і Коднею та «Танкістом» і Кам’янкою. І якщо новогуйвинці добились перемоги в основний час, то Садки і Кодня визначали переможця у серії післяматчевих 11-ти метрових штрафних ударів. Вже після першого тайму Садки велди у рахунку 3:1 і сподівалися спокійно дограти матч до перемоги, проте іншої думки були гравці Кодні. В другому таймі коднянська команда не лише зрівняла рахунок, а і вийшла вперед. Однак наприкінці основного часу гри садків ці зрівняли рахунок, а в «післяматчевій лотереї» вирвали перемогу. В інших двох матчах команди, що зайняли вище місце в турнірній таблиці чемпіонату, здобули впевнені перемоги.
«КОЛОС» (Ліщин) – «ПРОМІНЬ» (Левків) 3:0 (1:0)
САДКИ – КОДНЯ 4:4 (3:1) по пен. 3:2
«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – КАМ’ЯНКА 2:1 (1:0)
«АТЛЕТ» (Гуйва) – «МЕТЕОР» (Василівка) 5:1 (3:1)
20 жовтня у суботу в матчах ½ фіналу на стадіоні смт Гуйва зустрінуться:
10.00 «КОЛОС» (Ліщин) – «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське)
12.00 САДКИ – «АТЛЕТ» (Гуйва)

А 21 жовтня о 12.00 на стадіоні смт Новогуйвинське відбудеться фінальна гра.
Тож запрошуємо вболівальників на вирішальні матчі розіграшу.
Нагадаю, що приємний сюрприз чекає на переможця фінальної гри. На прохання Житомирської районної федерації футболу переможець отримає спеціальні призи від кандидата в народні депутати України по виборчому округу №67 Володимира Кропивницького – це кубок та комплект ігрової форми на 20 гравців.

Категорія: Новини / Спорт