Житомирські юні рятувальники стали чемпіонами України з пожежно-прикладного спорту » Новини Житомира

Автор: news_maker від 7-07-2017, 20:17, переглядів: 1 115

З 4 по 7 липня 2017 року в м. Харкові 16 збірних команд із різних куточків нашої держави боролися за першість у Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Юні спортсмени змагалися у підйомі по штурмовій драбині, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, бойовому розгортанні та пожежній естафеті 4х100 метрів.

Довгоочікуваною нагородою для області стала перемога у виконанні вправи з «Бойового розгортання», де житомиряни – Фурманський Данило, Красовський Єгор, Гребенюк Дмитро, Носок Владислав, Мущинін Юрій, Охрімчук Віталій, показали злагоджені дії, командний дух та майстерність, подолавши дистанцію за 20.54 сек. Не вистачило лише декілька десятих секунд, щоб побити рекорд України, який становить 20,39 с.

Також в особистому заліку юні житомиряни показали високі результати в подоланні 100-метрової смуги з перешкодами серед учасників середньої групи, зокрема - Юрій Мущинін посів друге місце, а Владислав Носок – третє.

У підсумку в напруженій боротьбі завдяки вдалим виступам учасників житомирської команди у всіх видах, юний колектив майбутніх рятувальників заслужено здобув 9-е загальнокомандне місце!

Успіх команди став можливим завдяки цілеспрямованій роботі над собою кожного її учасника під керівництвом тренера – майстра спорту України Олександра Камінчука. За роки незалежності України це найбільше досягнення житомирських юних рятувальників у пожежно-прикладному спорті.

Також житомирські юні спортсмени дякують керівництву управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА та Житомирській міській раді за надану допомогу у підготовці та участі команди, підтримку та віру в команду й розвиток пожежно-прикладного спорту на території міста Житомира та Житомирської області.

Категорія: Новини