Легкоатлети Житомирщини вдало виступили у Кропивницькому на Чемпіонаті України » Новини Житомира

Легкоатлети Житомирщини вдало виступили у Кропивницькому на Чемпіонаті України

Автор: news_maker від 11-07-2017, 10:39, переглядів: 1 561

Бердичівлянин Віктор Лонський з результатом 2 метри 28 сантиметрів здобув золоту медаль у стрибках у висоту. Медаль вищого ґатунку в активі ще одного бердичівлянина Владислава Мазура – з результатом 7 метрів 92 сантиметри він тріумфував у стрибках в довжину. Василь Коваль здобув дві медалі національного Чемпіонату. Він першим перетнув фініш у бігу на дистанції 3 тисячі метрів з перешкодами та виборов бронзу у бігу на дистанції 5 кілометрів. Срібло Чемпіонату України з легкої атлетики у бігу на дистанції 1500 метрів в активі ще одного представника Житомирщини Станіслава Маслова.
У командному заліку Чемпіонату України з легкої атлетики збірна Житомирщини серед 24 команд посіла 9 сходинку.

Категорія: Спорт