ФК "Полісся" виграв перенесений матч проти київського "Арсеналу" » Новини Житомира

ФК "Полісся" виграв перенесений матч проти київського "Арсеналу"

Автор: news_maker від 26-10-2017, 19:12, переглядів: 1 161

Гравці житомирського "Полісся" виграли перенесений матч Чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Володіючи ігровою перевагою і створивши декілька небезпечних моментів у воріт суперника, житомиряни все ж пропустити гол в кінці першого тайму. А в другому отримали другий гол у свої ворота. Але підопічні Едуарда Хаврова зуміли зібратися і спочатку зрівняти рахунок. А на останніх, вже доданих арбітром хвилинах, реалізувати пенальті і вирвати перемогу - 3:2. Таким чином в активі наших земляків вже 5 перемог та одна нічия, у пасиві 8 поразок і вони піднялися на 6 сходинку турнірної таблиці національного футбольного Чемпіонату.

Категорія: Спорт