Житомирянка Юлія Єлістратова здобула срібну медаль на етапі Кубку Африки з триатлону » Новини Житомира

Автор: news_maker від 9-11-2017, 15:16, переглядів: 898

На змаганнях у Марокко дистанцію півтора кілометри плаванням, 40 кілометрів на велосипеді та 10-ти кілометровий крос вона подолала за 2 години, 3 хвилини та 41 секунду. Відзначимо, що найкраще у нашої землячки вийшов крос. У цій частині змагання Єлістратова показала найкращий результат. Проте це не допомогло житомирянці випередити переможницю етапу – спортсменку зі Швеції Аманту Бохлін на фініші наша землячка поступилися півтори хвилини. Це не перший успіх Юлія Єлістратової у цьому році на міжнародних змаганнях. Минулого місяця вона здобули призові нагороди на етапах Кубку Азії з триатлону.

Категорія: Спорт