Матеріали за Березень 2022 роки » Сторінка 2 » Новини Житомира
 
 

Табір у Карпатах для підлітків: куди відправити дитину, що подорослішала?

Автор: news_maker від 25-03-2022, 11:46, переглядів: 598


Табір у Карпатах для підлітків: куди відправити дитину, що подорослішала? ▷▷▷ Табір для підлітків «Едельвейс» – Відпочинок у будь-яку пору року. ✅ Спорт, пригоди та творчість без кордонів.

Категорія: Новини компаній

 

Житомиряни активно долучилися до весняного прибирання міста

Автор: news_maker від 25-03-2022, 11:38, переглядів: 682


Цьогоріч попри непросту ситуацію у місті та країні житомиряни активно долучилися до загальноміської толоки #ЧистийДень, яка триватиме впродовж 24-26 березня 2022 року...

Категорія: Новини / Фото / Відео

 

У школах Житомира відновлюють дистанційне навчання

Автор: news_maker від 24-03-2022, 00:45, переглядів: 1 419


Заклади загальної середньої освіти Житомирської громади з 23 березня 2022 року готуються до відновлення навчання школярів за технологіями дистанційної ОСВІТИ...

Категорія: Новини / Відео

 

Житомирян закликають вийти на прибирання

Автор: news_maker від 24-03-2022, 00:35, переглядів: 772


Громадо! Давайте у #ЧистийДень подбаємо і про нашу річку!

Категорія: Афіша

 

Більше 5000 знедолених українців прийняв Житомир

Автор: news_maker від 24-03-2022, 00:30, переглядів: 796


Зазвичай у нас вони отримують прихисток, воду та їжу, і ніч відносного спокою...

Категорія: Новини / Відео

 

Мікрорайон Крошня залишився без комунального транспорту

Автор: news_maker від 23-03-2022, 23:55, переглядів: 1 062


З 23 березня у Житомирі призупинили рух комунальних автобусів на Крошню та Мальованку...

Категорія: Транспорт

 

Гуманітарну допомогу у Житомирі відтепер видаватимуть соціально незахищеним верствам населення

Автор: news_maker від 21-03-2022, 12:43, переглядів: 947


Житомиряни, поставтеся з розумінням! Гуманітарна допомога, яка надходить з країн-партнерів, це не ЗАДУРНО ОТРИМАТИ ТОВАРИ першої необхідності!

Категорія: Новини

 

Какие виды игр в покер выбрать

Автор: news_maker від 18-03-2022, 23:24, переглядів: 304


Различные способы классификации игр в покер, а также различные структуры и форматы, которые можно использовать.

Категорія: Новини компаній

 

У Житомирі в п'яного водія вилучили маршрутку для потреб ЗСУ

Автор: news_maker від 17-03-2022, 21:51, переглядів: 1 899


Подія трапилася 16 березня, на вулиці Бялика. Патрулюючи місто інспектори зупинили транспортний засіб Рута за порушення ПДР...

Категорія: Новини

 

У Житомирі відновили роботу 5 підприємств