Виходець з Чуднівського району став переможцем марафону морської піхоти США » Новини Житомира

Виходець з Чуднівського району став переможцем марафону морської піхоти США

Автор: news_maker від 23-11-2017, 21:58, переглядів: 1 114

Уродженець села Дубище Чуднівського району, а нині житель міста Вінниці Микола Рудик нещодавно став переможцем марафону морської піхоти США. Він є майстром спорту міжнародного класу з легкої атлетики та марафонцем. Наш земляк був активним учасником Революції Гідності. Коли він на своїх руках виносив поранених з палаючого Будинку профспілок, то сам отримав важке поранення. Снайпер влучив в око спортсмена, а осколки гранати знівечили частину голови. Однак, незважаючи ні на що, він вижив, хоча й довго не міг говорити і майже не ходив.
Завдяки неймовірним зусиллям Микола Рудик не лише став на ноги, а й разом з українськими марафонцями- ветеранами відправився до Вашингтону, де в змаганнях Морської піхоти США брали участь поранені військові з різних країн. Наша команда з 10 осіб виступала із надписами на спортивній формі «Армія України». Це був перший забіг нашого земляка після тривалого лікування та реабілітації. Дистанцію у 42 кілометри й 195 метрів він здолав за три години й одну хвилину, дійшовши до фінішу першим. Додамо, що до цього Микола Рудик виграв біля 15 марафонів у різних країнах та став бронзовим призером чемпіонату Європи.

Категорія: Новини