І тим самим довели: інвалідність – не вирок людському бажанню творити і реалізовувати власні таланти. У міському палаці культури облаштували виставку, на якій представники десяти громадських організацій людей з інвалідністю представили свої поробки – картини, вишивки, вироби декоративно-ужиткового мистецтва. Зоя Патей з Житомирської обласної організації Українського товариства сліпих вишиває ось уже 6 рік, хоча й має суттєву короткозорість:
"Я, в основному, займаюся вишивкою і виготовляю різні бантики для дівчаток. І хоча для мене з моїми досить серйозними порушеннями зору це проблематично, але ж все одно хочеться чимось займатися. Полотно для своєї першої роботи "Блакитні метелики на кущі смородини" купувала геть невеличке, бо ж іще не знала вийде в мене чи ні. А воно он як вийшло. Тепер вишиваю картини та ікони – і не лише нитками, а й бісером. Мої картини є в Англії – подарувала знайомим, брату на весілля вишила бісером і подарувала велику ікону. В Київ знайомим подарувала. Я взагалі більшість своїх робіт роздаровую. Продавати – не продаю, а дарувати люблю".
Кожна з учасниць виставки отримала подарунки від організаторів свята.
Ще одним подарунком для людей з інвалідністю став концерт від працівників палацу культури за участі членів громадської організації Товариства глухих і житомирського учбово-виробничого підприємства УТОС. Організації, які найбільш активно і плідно працюють в напрямку допомоги людям з інвалідністю, отримали подяки і грамоти від обласної і міської влади.
Додамо, що на сьогодні в області налічується більше 104 тисяч жителів, які мають інвалідність, в тому числі майже 6 тисяч дітей віком до 18 років.