У програмі соціально-економічного розвитку на 2018 рік передбачене збільшення фінансування на підтримку бізнесу » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У програмі соціально-економічного розвитку на 2018 рік передбачене збільшення фінансування на підтримку бізнесу

Автор: news_maker от 12-12-2017, 21:40, Переглядів: 462

У програмі соціально-економічного розвитку на 2018 рік передбачене збільшення фінансування на підтримку бізнесу

У програмі економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік передбачені зміни – збільшення фінансування обласної програми підтримки малого і середнього підприємництва.

Про це розповів сьогодні, 12 грудня, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило.

«На програму підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва передбачено 2,6 млн грн. Також кредит можна буде взяти на усі види діяльності групи «Переробна промисловість» окрім виробництва тютюнових виробів та алкогольних напоїв», – сказав Олексій Шатило.

Також він додав, що у 2017 році кредит підприємцям надавався до 750 тис грн, то у 2018 році межа збільшена до 1,5 млн грн.

Крім цього, одним із критеріїв під час визначення підприємця, зможе скористатися програмою пільгового кредитування, буде рівень заробітної плати працівників.

Загалом програма економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік передбачає реалізацію 359 заходів у всіх сферах господарства та соціального життя – у більшості випадків це задекларовані самими ж представниками бізнесу інвестиційні проекти та програми, які планують реалізувати у 2018 році.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: