Так інколи називають павловнію (адамове або драконове дерево). Воно має чимало цінних властивостей, проте, найбільшою називають його енергетичність. Павловнію ще називають «дерево-нафтова свердловина».
Вчені вважають, що це найбільш перспективне дерево сьогодення, з якого добуватимуть біоетанол - етанол, який отримують у процесі переробки рослинної сировини для використання як біопаливо або паливну добавку. Близько 200 саджанців павловнії зараз перебуває на дорощенні у Житомирському базовому розсаднику.
Павловнія росте 8-9 років, за цей час її висота сягне 20 метрів, а діаметр стовбура – до метра. Батьківщина цього дерева Китай, однак житомирські лісівники ризикнули і спробували виростити павловнію на нашій території. Сіянці сьогодні перебувають у процесі дорощування. Знадобиться ще 2 роки, щоб мати змогу висадити дерево у відкритий ґрунт. Унікальність дорощування полягає у тому, що цим фактично займаються учні Левківського шкільного лісництва. Діти самостійно висіяли павловнію і отримали перші ростки, інформує прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.