Депутати затвердили обласну програму щодо забезпечення житлом педагогів, медиків та учасників АТО » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Депутати затвердили обласну програму щодо забезпечення житлом педагогів, медиків та учасників АТО

Автор: news_maker от 21-12-2017, 20:06, Переглядів: 553

Депутати затвердили обласну програму щодо забезпечення житлом педагогів, медиків та учасників АТО

Депутати затвердили проект програми забезпечення житлом (пільгового довгострокового кредитування) педагогічних, науково-педагогічних, медичних працівників, учасників АТО та членів їх сімей на 2018-2021 роки. Також на комісіях обласної ради було запропоновано включити до переліку бійців-добровольців АТО.

За відповідне рішення проголосували 54 депутати.

Програма передбачає надання пільгового кредиту педагогічним, медичним працівникам та учасникам АТО і членам їх сімей, а також бійцям-добровольцям АТО.

Розмір кредиту визначатиметься виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім'ї та додатково 10,5 кв. метрів на сім'ю та надаватиметься надаватиметься до 20 років під 3% річних.

Черга формуватиметься відповідно до реєстру осіб, які потребують поліпшення житлових умов. Рішення про надання кредиту прийматиме Регіональне управління Держмолодьжитла протягом місяця з дня подання документів.

Програма затверджена без фінансового ресурсу. Його планують передбачити на засіданні сесії у 2018 році після детального опрацювання фінансових потреб, затвердження комісій та порядку надання кредитів.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: