На Коростенщині податківці виявили 15 найманих робітників, які працювали нелегально » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Коростенщині податківці виявили 15 найманих робітників, які працювали нелегально

Автор: news_maker от 28-12-2017, 20:43, Переглядів: 502

На Коростенщині податківці виявили 15 найманих робітників, які працювали нелегально

Такі результати дав черговий рейд з питань легалізації зайнятості населення, який цього разу проходив на території Коростеня та Коростенського району. Разом з митарями 11 суб'єктів господарювання, які працюють у сфері торгівлі, надання послуг, громадського харчування, деревообробного та лісопильного виробництв, перевіряли фахівці управління Держпраці у Житомирській області, головного управління Пенсійного фонду, департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, а також представники Коростенського районного підрозділу Національної поліції.
Результат цих перевірок - застосування штрафних санкцій до представників бізнесу та залучення найманих працівників до офіційного працевлаштування. Податківці вкотре нагадають найманим працівникам, що згода на отримання зарплатні у конвертах позбавляє їх всіх соціальних гарантій, а у майбутньому – і гідної пенсії.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: