Бердичівлянина Ігоря Лонського визнано найкращим тренером 2017 року з легкої атлетики » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Бердичівлянина Ігоря Лонського визнано найкращим тренером 2017 року з легкої атлетики

Автор: news_maker от 28-12-2017, 21:22, Переглядів: 582

Бердичівлянина Ігоря Лонського визнано найкращим тренером 2017 року з легкої атлетики

Вихованці Лонського зібрали цілу колекцію нагород, зокрема Віктор Лонський - бронзу на молодіжному чемпіонаті Європи зі стрибків у висоту, а Владислав Мазур - золото на молодіжному чемпіонаті Європи зі стрибків у довжину.
Опитування у восьми номінаціях традиційно проводилося серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників (у мережі Facebook). Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.
Найкращою легкоатлеткою було визнано Юлію Левченко, на рахунку якої у 2017-му срібло на чемпіонаті світу, бронза на чемпіонаті Європи у приміщенні, золото на молодіжному чемпіонаті Європи, друге місце у фіналі Діамантової Ліги, молодіжний рекорд України зі стрибків у висоту, а також перемога у номінації Європейської Атлетики «Зірка, яка сходить».
Найкращим легкоатлетом респонденти назвали Сергія Смелика, який здобув перемогу на командному чемпіонаті Європи з бігу на 200 м. У категорії «молоді атлети віком до 20 років» перемоги здобули Гліб Піскунов та Аліна Шух. Гліб у році, що минає, виграв золото на юніорському чемпіонаті Європи з юніорським рекордом України з метання молота. А Аліна записала у свій актив перемогу на командному чемпіонаті Європи, золото на юніорському чемпіонаті Європи, юнацькі рекорди світу (у приміщенні) та України з багатоборств. Зазначимо, що Аліна здобула перемогу у цій номінації третій рік поспіль. Також Аліну Шух разом з іншими членами збірної України з багатоборств - Олексієм Касьяновим, Василем Іваницьким, Русланом Малогловцем, Валентином Олійником, Дариною Слободою, Риммою Гордієнко та Асею Бардіс – було названо найкращою командою року, за перемогу на командному чемпіонаті Європи з багатоборств, пише сайт "Спортивний Житомир".

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: