В Службі автодоріг області обговорили початок робіт з реконструкції Північної об’їзної Житомира » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В Службі автодоріг області обговорили початок робіт з реконструкції Північної об’їзної Житомира

Автор: news_maker от 5-01-2018, 13:10, Переглядів: 799

В Службі автодоріг області обговорили початок робіт з реконструкції Північної об’їзної Житомира

В Службі автодоріг в Житомирській області відбулась перша робоча зустріч керівництва Служби з представниками китайської компанії, що реалізовуватиме реконструкцію Північної об’їзної міста Житомир, інформує прес-служба відомства. Представники китайської сторони цікавились можливістю обмеження дорожнього руху на автомагістралі під час реконструкції, відведенням земельних ділянок для розширення проїжджої частини, наявністю необхідної додаткової матеріальної бази, особливістю роботи в зимовий період. Крім того, обговорили перші кроки роботи: розміщення виробничої бази; вирішення питання з перенесення наявних комунікацій (електро-, газо-, водо- та зв’язку ) та створення замовлень на виробництво залізобетонних конструкцій для будівництва штучних споруд.

Нагадаємо, контракт на реконструкцію Північної об’їзної дороги м. Житомир по трасі М-06 Київ – Чоп було підписано 28 листопада минулого року. Контракт укладено між Укравтодором та китайською компанією у рамках проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва (Пан’європейські коридори)». Проект фінансується за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Проектом передбачено реконструкцію дороги та доведення її до І технічної категорії. Довжина ділянки становить 22,3 км. Після реконструкції дорога матиме чотири смуги руху з проїзною частиною 2х7,5м. Також проект передбачає будівництво та реконструкцію 4 транспортних розв’язок в різних рівнях, реконструкцію 3 існуючих шляхопроводів через залізницю, реконструкцію існуючого мосту через р. Кам’янка, будівництво 2 пішохідних мостів, влаштування освітлення та сучасних засобів з організації безпеки руху. Наразі на ділянці від 129 км до 151 км (об’їзна дорога м. Житомир) автомобільна дорога М-06 має дві смуги руху (параметри ІІ технічної категорії). Стан покриття та пропускна спроможність існуючої дороги не в повній мірі задовольняють умовам руху транспорту.

Роботи розпочнуться з початку будівельного сезону 2018 року. Термін виконання робіт, згідно з контрактом, – 2 роки. Автомобільна дорога М-06 Київ – Львів – Чоп перетинає Україну зі Сходу на Захід та забезпечує вихід до країн ЄС. Це основний транзитний коридор через територію України, який забезпечує вихід на Угорщину, Словаччину та Польщу. Ця дорога включена до європейського маршруту Е40, входить до міжнародного транспортного коридору №3 та національного коридору Європа – Азія.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: