Житомирщина прагне подолати сирітство » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирщина прагне подолати сирітство

Автор: news_maker от 29-11-2012, 20:06, Переглядів: 1354

Житомирщина прагне подолати сирітство

Питанням вирішення проблеми сирітства була присвячена конференція „Житомирщина без сиріт”, що відбулася 29 листопада у Житомирському інституті медсестринства. Вона об’єднала представників владних структур, благодійних громадських організацій, служителів церков різних конфесій і просто небайдужих людей, які переймаються темою сирітства.
Керівництво держави надає особливої уваги системі захисту прав дитини. 22 жовтня цього року Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про Національну стратегію профілактики соціального сирітства до 2020 року», спрямований на зменшення кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розширення кола фахівців, які працюють із сім'єю, за рахунок залучення до надання соціальних і реабілітаційних послуг громадських організацій та інших недержавних установ, а також збільшення кількості сімей, які мають право на державну підтримку.
На Житомирщині зареєстровано 3623 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування. 78,22% з них, або 2834 дитини, виховуються в сім’ях громадян України - перебувають під опікою, піклуванням, виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу. Такі дані навела, виступаючи перед учасниками конференції, начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування дітей служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Савіцька. Вона повідомила також, що впродовж 2012 року було усиновлено 72 дитини. Цьогоріч на теренах області створено 3 будинки сімейного типу та 15 прийомних дітей. Посадовець зазначила той факт, що в області зменшується кількість дітей, які утримуються в інтернатних закладах. Припинила своє існування Житомирська школа-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
На контролі служб у справах дітей також перебувають 3459 дітей, що опинились в складних життєвих обставинах і виховуються в сім’ях.
Дитина стає сиротою не тільки, коли втрачає батьків або вони не хочуть чи не можуть піклуватися про неї. Дитина є сиротою, коли втрачає близькі, довірливі стосунки з батьками. На цьому наголосив у своєму виступі президент Альянсу „Україна без сиріт” Руслан Малюта. Створення гарних матеріальних умов для життя і розвитку дитини – це, звичайно, важливо, а чи завжди правильно будуються відносини в сім’ї. „Є речі, на які ми можемо вплинути, якщо дитина опинилася в складній життєвій ситуації, - впевнений Руслан Малюта. – Наше завдання – зробити все можливе, щоб попередити сирітство”.

Житомирщина прагне подолати сирітство

Житомирщина прагне подолати сирітство

Житомирщина прагне подолати сирітство

Категорія: Новини, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: