За 6 днів порушники 47 разів перевищили дозволену норму гачків на одну особу, - рибоохоронний патруль » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

За 6 днів порушники 47 разів перевищили дозволену норму гачків на одну особу, - рибоохоронний патруль

Автор: news_maker от 23-01-2018, 11:53, Переглядів: 585

За 6 днів порушники 47 разів перевищили дозволену норму гачків на одну особу, - рибоохоронний патруль

В період з 15 по 21 січня 2018 р. Житомирський рибоохоронний патруль провів рибоохоронні заходи у Корнинському, Лісному, Коробачинському, Денишівському, Житомирському, Ворсівському, Іршанському водосховищах. В результаті рибоохоронної роботи виявлено 47 порушень – перевищення кількості гачків на одного рибалку.
В одному випадку було виявлено 50 шт. маломірної плітки, у всіх інших – щуку в межах норми (до 3 кг), але з використанням «жерлиць» в 5-6 разів більше дозволеної норми. Загальна сума нарахованих штрафів склала 3 545 грн. По кожному випадку складено адміністративний протокол за ч.3 ст.85 КУпАП.
Житомирський рибоохоронний патруль нагадує, любительський лов риби взимку дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджене платне рибальство – не більше десяти (відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства).
Відомство закликає усіх небайдужих громадян, рибалок-любителів повідомляти про порушення на водоймах чи ринках області на телефон «гарячої» лінії рибоохоронного патруля Житомирщини: (0412)24-57-81, 0674146074 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: