В 3 НВК Житомира призупинили набір до перших класів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В 3 НВК Житомира призупинили набір до перших класів

Автор: news_maker от 29-01-2018, 14:11, Переглядів: 596

В 3 НВК Житомира призупинили набір до перших класів

З 1 вересня 2018 року буде призупинено набір учнів до перших класів навчально-виховних комплексів № 25, 34, 65.

Навчально-виховні комплекси, як заклади були створені наприкінці 90-х років, коли закривалися дошкільні навчальні заклади через відсутність контингенту дітей.

Були ліквідовані пристосовані заклади, які не відповідали санітарно-гігієнічним вимогам та ряд ясел-садків відомчого підпорядкування. Багато приміщень закладів не використовувалися зовсім, що вело до їх руйнування та занепаду.

З метою недопущення такої участі закладів комунальної власності, міською владою були вишукані можливості збереження будівель ясла-садків виключно для роботи з дітьми. В той же час 1-4 класи ЗОШ були перевантажені учнями.

У вільних приміщеннях ясел-садків були розміщені учні початкових класів та у частині з них були утворені навчально - виховні комплекси.

Наразі демографічна ситуація докорінно змінилася. Функціонуючі дошкільні навчальні заклади перевантажені дітьми понад норму на 50 %. На 100 місцях в закладах дошкільної освіти міста виховується 150 дітей. Окремі заклади і навчально-виховні комплекси перевантажені дітьми вдвічі.

На черзі для влаштування дітей до ясел-садків у місті перебуває майже 500 дітей. Все це веде до невдоволення батьків та соціальної напруги.

Тому з метою збільшення чисельності місць у закладах дошкільної освіти, враховуючи потребу населення міста прийнято рішення про призупинення набору до 1-х класів навчально-виховних комплексів № 25,34,65 та відкриття у вивільнених приміщеннях ясельних та дошкільних груп.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: